Novinky

28.-29.8.2010 - Stopařský seminář V těchto dnech jsme s Erikou a Azumi strávily dva dny na "poli", tento seminář vedený finským reprezentantem Mikou Lindbergem , byl jedním slovem úžasný! Mika každou stopu ohodnotil a okomentoval, poradil při problémech, vysvětlil nedostatky ap..I když mám už na stopách hodně odšlapáno, byl tento seminář velkým přínosem a to nejen pro nás. Domů jsme se vrátily utahané, se spoustou nových zkušeností a vědomostí, ale opravdu to stálo zato. Mika u Azumi nešetřil chválou, máme prý pěkný základ a Erika, ta nezklamala. První den jsem jí šlapala stopu já a při mé nervozitě před tak velkým publikem to za moc nestálo ale druhý den jí našlapal stopu Mika. Vůbec nás nešetřil-stopa byla, tak jak má být, včetně hlášení rozhodčímu- nakonec i s Mikovým hodnocením 96 bodů. Děkuji tímto nejen Mikovi ale i manželům Štýbrovým, že tento seminář zorganizovali. Nějaké foto je ve fotogalerii.

15.-22.8.2010 - LVT Volenice Ještě jednou LVT, na stejném místě, ve stejném složení. A opět spokojenost. Laki koncem tábora otekl loket , ale závěrečného závodu podle IPO3 jsme se nakonec zúčastnily. Sice žádná sláva, ale poslední jsme nebyly.

18.-25.7.2010 - LVT Volenice Na tento tábor jsem se moc těšila a nebyla jsem zklamaná. Celou dobu se nám věnovali Jarda Labík a Martin Pejša. I zázemí bylo fantastické .Naše "malá" Azumi podstoupila svůj první křest ohněm. Do této doby, kromě nácviku stop neměla ni tušení, co ji vlastně čeká. Tak jsme tedy začaly a i já jsem si obnovila své skorozapomenuté zkušenosti s výcvikem štěňat a snad nám to spolu půjde. Laki si po mateřských povinostech "oprášila" obranu,stopy i poslušnost . Potkaly jsme spoustu známých a získaly nové přátele. Už se těšíme na srpen, kdy si dáme repete. Pár foteček je ve fotogalerii.

26.6.2010 - Oblastní výstava psů v Náměšti na Hané "Velký den" naší Azumi. V krásném areálu zámecké zahrady jsme ve třídě štěńat dostaly od pana rozhodčího Petra Řehánka známku VN1. Jediné, co nám vytkl byl poněkud volnější hřbet v pohybu- z toho ale vyrosteme. Od nás spokojenost, krásný den a už se těšíme na další akce. Fotečky- zatím amatérské jsou ve fotogalerii.

Poslední aktualizace: 30. 12. 2013 │ ADMINADMIN